شرکت آترین صنعت پارسیان طب در راستای تحقق این هدف و نیاز به کارآفرینی در جامعه از ابتدا در سال 1391 با عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده پدهای زیرانداز بیماران اقدام به تولید با کیفیت  این محصولات نموده است .  این شرکت مهمترین محصولات خود را با نام تجاری گلدپد ,کاوا  ,تگسا, آنابل و گلدل زیر نظر اداره تجهیزات پزشکی کشور سازمان غذا دارو و دانشگاه علوم پزشکی ایران تولید نموده است. همچنین این شرکت شرکت موفق به کسب گواهی نامه های  ایزو 9001 ایزو 13485 ایزو 10002 شده است.

 

شرکت آترین صنعت پارسیان طب با توجه به آمار مصرف داخلی و همچنین برای تحقق خودکفایی کشور در پوشش میزان نیازهای مصرفی جامعه  اقدام به تولید زیر انداز  با  بالاترین کیفیت مواد اولیه،بروز ترین دستگاه های اروپایی و آسیایی ، بزرگترین خطوط تولید کاملاً اتوماتیک و بدون دخالت دست،دقیق ترین کادر اجرایی و برترین کنترل کیفیت نموده است. شایان ذکر است که کلیه مراحل تولید این زیرانداز ها کاملاً  بهداشتی و بدون دخالت دست می باشد که توسط اداره محترم تجهیزات پزشکی کشور مورد تایید واقع شده است .

هم اکنون این شرکت با در اختیار داشتن جمعی از متخصصین توانسته با ایجاد دانش فنی لازم در جهت تولید این زیر انداز ها در سایز های مختلف و کیفیت بیشتر نسبت به نمونه های اروپایی گردد.

در راستای توسعه محصولات آترین صنعت پارسیان طب، این شرکت در سال 1396 ابعاد جدیدی از زیرانداز در سایز های بزرگتری را تولید نمود  که از ویژگی های آن ابعاد می توان به پوشش کامل تخت بیمار اشاره نمود به صورتی که این شرکت توانایی تولید زیرانداز تا عرض 75 سانتی متر را توسط ماشین آلات خود داراست .

شرکت آترین صنعت پارسیان طب در نیمه دوم سال 1395، با تغییر در فرمولاسیون لایه رویی زیراندازها (منسوج نبافته ) ، نوع جدیدی از زیرانداز را با ویژگی منحصر به فرد خود که هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند و همچنین مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد را به بازار معرفی نمود. از دیگر محصولات تولید شده در این شرکت میتوانیم به پدالکلی ماسک و دستکش و زیرانداز های آموزشی حیوانات خانگی اشاره نمود.